gry hazardowe bez blokad dns

Betsson: Kto zostanie nowym prezydentem?

Krupier   06/07/2017   Możliwość komentowania Betsson: Kto zostanie nowym prezydentem? została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Od dzis w ofercie portalu e-rozrywkowego Betsson.com można znaleĽć zakłady dotycz±ce wyborów prezydenckich 2010.
Betsson jest znany z oryginalnych zakładów odzwierciedlajacych życie codziennie Polaków. Kilka miesięcy temu można było zakładać się o Ustawę Hazardow±, całkiem niedawno o to czy Tomasz Lis odgryzie sobie język, a teraz… o to, kto wygra wybory prezydenckie w Polsce.

Sam wynik wyborów, to jednak tylko wierzchołek góry lodowej – bukmachera równie bardzo interesuje wszystko wokół nich. I tak oto w Betssonie można założyć się o przewidywan± frekwencję, sprawdzalno¶ć sondaży przedwyborczych czy kolory krawatów, jakie będ± mieli na sobie kandydaci podczas drugiej debaty telewizyjnej.

Nie da się ukryć, że dla Szwedzkiej firmy faworytem jest Bronisław Komorowski – za każd± złotówkę postawion± na niego, firma płaci „tylko” 1,30 zł. Natomiast za poprawnie wytypowanie Jarosława Kaczyńskiego na nowego prezydenta Polski oferuje aż 3,20 zł.
Warto też wspomnieć o Grzegorzu Napieralskim, cichym zwycięzcy pierwszej tury wyborów, i zakładzie o to czy zdecyduje się publicznie poprzeć jednego z kandydatów.

Betsson.com ma także nadzieję na zwrócenie uwagi swoich Klientów na to jak ważny jest ich głos. Dlatego też, w dzień wyborów, skoncentruje swoje działania promocyjne na zachęcaniu Użytkowników do odwiedzenia lokali wyborczych. W czasie ostatnich wyborów parlamentarnych firma posunęła się do „płacenia” za głosy (każde wysłane zdjęcie z głosowania było nagradzane). Co zrobi tym razem?