gry hazardowe bez blokad dns

Dobre systemy gry w ruletkę w kasynach

Krupier   24/01/2019   Możliwość komentowania Dobre systemy gry w ruletkę w kasynach została wyłączona

Dobre systemy gry w ruletkę w kasynach – geneza

Przez kogo zostały stworzone SYSTEMY RULETKOWE?

W pewnym uproszczeniu można powiedzieć, ze ruletkowe systemy stawkowania

zostały stworzone przez grupę bardzo świadomych i nastawionych na ZAROBKOWA a nie “rekreacyjna” grę w ruletkę graczy. Ci doskonale wykształceni i niezwykle świadomi pewnych PRAWD ludzie doskonale wiedzieli, ze nie da się “przewidzieć”, jaka liczba zostanie wylosowana w kolejnym obrocie Kola ruletki.

Zamiast wiec bezsensownie skupiać się i tracić czas na to, czego przewidzieć w ŻADEN SPOSOB się nie da, skupiono się na najwłaściwszym stawkowaniuw ruletkę. Tym sposobem powstały systemy mające zastosowanie także w dniu dzisiejszym, w grach bardziej od ruletki złożonych takich jak choćby bukmacherskie zakłady sportowe czy popularne “telewizyjne” gry liczbowe. Ponieważ ruletkowe systemy stawkowania nie powstawały na przestrzeni dni, tygodni czy miesięcy, lecz WIELU LAT a ich autorami nie byli “amatorzy i miłośnicy” gier, lecz prawdziwa elita swojej epoki, możemy być pewni, ze wszystko, co wywodzi się z ruletkowych systemów stawkowania i co przetrwało do dnia dzisiejszego jest wiedza, która przeszła wielka próbę czasu. Rozpoczynając grę którymkolwiek z ruletkowych systemów nie robimy niczego przełomowego w dziejach świata, ponieważ w taki sposób grano już dziesiątki a niekiedy nawet setki lat temu. Grając w ten sposób, będziemy mogli prześledzić mechanizmy, jakie w toku gry zachodzą podobnie jak czynili to nasi poprzednicy wiele lat temu.

Każda osoba grająca w ruletkę jednym z systemów ruletkowych ma prawo czuć się w pewien sposób “lepsza” od innych graczy. Nie chodzi tutaj tylko o różnice podstawowa (my wynosimy z kolektur pieniądze które inni przynieśli…) ale także o sam fakt grania metodami mającymi tak szlachetne. pochodzenie. Aby przejść do najbardziej zaawansowanych i wyszukanych ruletkowych systemów stawkowania pragnę w skrócie przypomnieć wcześniej główne zalodzenia systemów opisywanych we wcześniejszych opracowaniach, co pozwoli łatwiej zrozumieć główne różnice i powody, dla których warto zainteresować się i otworzyć na inne systemy.
Dobre systemy gry w ruletkę w kasynach opisane zostały w naszym serwisie hazardowym.