gry hazardowe bez blokad dns

Expekt – program partnerski

Krupier   07/01/2019   Możliwość komentowania Expekt – program partnerski została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Expekt – najpopularniejszy chyba program partneski w internecie. Reklamuje go w zasadzie każda ze stron bukmacherskich i niezliczone strony prezentujące tylko i wyłącznie ofertę tego buka. Expekt oferuje program 5 poziomowy,

tak więc możesz zarabiać nie tylko na osobach których polecisz, ale także na tych których polecą Twoi partnerzy. Każdy z poziomów ma inna prowizję jaką otrzymamy od Expektu. Na pierwszym poziomie jest to 20%, na kolejnych odpowiednio 10%, 5%, 2.5% i 1.25%. Prowizję otrzymujemy od tego ile zarobi na poleconych przez nas graczach expekt. Im więcej przegrają, tym więcej dla nas. Jeśli będą wygrywać – może się zdarzyć, że nie otrzymamy nic, a nasza prowizja będzie ujemna (nic nie musimy płacić! nie ma obawy) i będzie spłacana z przyszłych zysków.

Ogólnie główną zaletą tego programu jest jego multipoziomowość, jednak bez dobrego pomysłu i siły przebicia cięzko jest zarobić obecnie na tym programie większe pieniądze. Aby zarejestrować się w programie należy być zarejestrowanym użytkownikiem Expetu i zarejestrować się w systemie za pomocą opcji Program Partnerski (w dolnym menu).