gry hazardowe bez blokad dns

Gra w kasynach online w sieci, a kurs dolara

Krupier   05/08/2016   Możliwość komentowania Gra w kasynach online w sieci, a kurs dolara została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Jak wiadomo świat hazardu internetowego online w sieci to świat biznesu. Na nieszczęście opiera się on na Euro i Dolarach a ich aktualny kurs może mieć naprawdę znaczący wpływ na wysokość wygranych graczy.

Jakiś czas temu, kiedy zauważaliśmy znaczący spadek wartości dolara denerwowali się także gracze których wygrane liczone w tej walucie diametralnie spadły.
Teraz z uśmiechem na twarzy i ogromną tęsknotą można wspominać czasy kiedy dolar kosztował ponad 4 złote. Także kurs euro spadł ostatnimi czasu o prawie 50% co w cale nie cieszy grających. Taki obrót spraw to między innymi wina rządu amerykańskiego i wiszącej nad Stanami Zjednoczonymi ciężkiej recesji gospodarczej. Analitycy mówią jednak, że można mieć nadzieje podając jako przykład rynki finansowe innych krajów które miniony krach sparaliżował całkowicie a jednak udało im się przezwyciężyć trudności i dzisiaj mają się całkiem nieźle. Być może także Stanom Zjednoczonym uda się wrócić do idealnej kondycji ekonomicznej a gracze znowu będą mogły się cieszyć wysokimi wygranymi. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać i mieć nadzieję.
Sytuacja ta może jednak mieć także plusy. Wpłacając teraz pieniądze na zagraniczne serwisy i czekając aż kurs dolara wzrośnie możemy się nieźle wzbogacić. Przypuśćmy, że aktualny kurs dolara wynosi 2zł. Wpłacając 100 dostajemy więc 50 dolarów. Czekamy aż sytuacja na rynku się poprawi, a kurs USD wzrośnie. Jeżeli tak się stanie i dolar będzie warty na przykład 4zł to nasze wygrane w przeliczeniu na złotówki będą dwukrotnie większe niż gdybyśmy teraz wpłacili 100 zł na swoje konto. Pomijając jednak kasyna internetowe, niewątpliwym pozytywnym aspektem spadku wartości dolara są tanie zakupy za granicą.