gry hazardowe bez blokad dns

Jak grać żeby wygrać w zakładach sportowych?

Krupier   07/01/2019   Możliwość komentowania Jak grać żeby wygrać w zakładach sportowych? została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Czy doszedłeś już do tego jak grać żeby wygrać w zakładach sportowych?

Najlepiej trafnie, czyli typować tylko trafne zdarzenia. Ale, żeby to było takie proste. Sam w swojej karierze „typera” przeszedłem już chyba każdy etap.

Zaczęło się od kuponów 2 złotowych z kursami 100-200. Oczywiście nigdy żaden mi nie wszedł, ale wierzyłem że nadejdzie ten piękny dzień. Do dziś nie nadszedł. Moje rekordowe AKO to około 40-50 i to grane dla zabawy, a nie chęci wygranej. Dlatego – tej metody gry (czyli za niską stawkę na ogromne AKO) nie polecam – chyba że dla czystej zabawy za drobniaki, wtedy może być zabawnie.

Później, systemy 2/4, 3/4, 3/5 i inne. To już duży krok w przód. Pamiętać należy jednak, że aby systemy się opłacały należy dobierać znośne kursy. Kursy 1.1-1.4 przy systemach to największa głupota jaka może być. Można je grać jako pewniaki w systemach, ale… nie raz mnie taki pewniak zgubił. Systemami do dziś się bawię, ale jednak nie zrobiłem na nich fortuny.

Kolejny etap – progresja. O progresji już pisałem kilka postów wcześniej. To dobra metoda, ale należy pamiętać, że najczęściej prowadzi ona do klęski. Należy być w niej bezwzględnie ostrożnym, zaczynać od małej stawki i wiedzieć kiedy należy powiedzieć dość. Po prostu pewnych etapów możemy nie wyrobić – nie jeden się na tym zgubił. Jednak przy odpowiednich zasadach, dużym rygorze i sporym kapitale (i czasem stosowaniu wariacji progresji np. progresja D’Alemberta o której innym razem) – można na niej zarabiać solidne pieniądze.

Po drodze zachaczyłem o granie singli o kursach 1.7-2.0. Wielu typerów uważa, że to najlepsza technika i jedyna słuszna. Być może, ale jednak trzeba mieć dobrą skuteczność w miare wysokich kursach, żeby wyjść w tym na plus. W każdym razie jeśli znajduje czasem „pewniaczka” po kursie około 2 – gram go oczywiście w singielku, szkoda do niego dobijać coś jeszcze. Takie kursy po sporym prawdopodobieństwie można często wypatrzeć w tenisie.

Ja zatrzymałem się jednak na dublach, czasem tripelkach. Jeśli duble to kursy 1.4-1.6 i oczywiście w miare wysokie stawki. Dwa kursy 1.5 dają AKO 2.25 co już jest podwojeniem stawki z małym dodatkiem tak więc można na tym nieźle zarobić. Jeśli triple to kursy mam na poziomie 1.35-1.55. Taki układ daje często jeszcze lepsze efekty. Zwolennicy singli powiedzą, że trzeba trafić tu dwa lub trzy mecze żeby wygrać, a u nich tylko jeden. Owszem, ale ten jeden musi być o wyższym kursie. Matematyka twierdzi (znajdę dla Was kiedyś obliczenia), że najpewniejsze są single i na nich tylko da się zarobić. Ja jednak mam swoją metodę i niej się trzymam. Pamiętać należy tylko aby nie grać za dużo, za często i nigdy na siłe nie odrabiać strat – należy uspokoić się, poszukac dobrych meczy i … spróbować. Zazwyczaj się udaje, a gdy zachowamy 50% skuteczność trafionych kuponów – jesteśmy na plusie.
Jak wiesz już jak grać żeby wygrać w zakładach sportowych u bukmachera to możesz sprawdzić czy da się wygrac porządne pieniądze online.