gry hazardowe bez blokad dns

Hazard nie wszędzie jest legalny

Krupier   25/08/2016   Możliwość komentowania Hazard nie wszędzie jest legalny została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Obecnie hazard jest już bardzo rozpowszechnioną rozrywką, wciągającą ludzi bez reszty i bardzo dochodową dla systemów podatkowych różnych państw. Jednak nie wszędzie tak jest, są miejsca, gdzie ze względów religijnych czy innych gry hazardowe są zabronione.

W krajach islamskich na przykład hazard jest zabroniony, choć np. Indonezja dopuszcza go, ale tylko na jednej wyspie.
W Japonii funkcjonuje 200 tys. nielegalnych kasyno-barów, zwanych “shantis”. Szacuje się, że co rok przepływa przez nie około 10 miliardów dolarów z wygranych w grach hazardowych. Władze, chcąc pozyskać część dochodów, które je omijają, obecnie liberalizują prawo. Oficjalnie w całej Azji obrót przemysłu hazardowego to 8,8 miliarda dolarów. Na szczęście żyjemy w kraju gdzie nie ma takich problemów i kiedy tylko zechcemy, możemy swój czas wolny poświęcić na szukanie szczęścia w grach liczbowych. Poza tym, że hazard u nas jest legalny, a ilość gier hazardowych spora, to jeszcze od jakiegoś czasu możemy w nie grać bez wychodzenia z domu.
Taki komfort dają nam gry hazardowe online, które znajdziemy na licznych stronach kasyn internetowych. Niektórzy gracze są jeszcze nieco nieufni, boją się podjąć ryzyka, sądząc, że gry hazardowe online są bardziej ryzykowne niż poker w tradycyjnym kasynie. Zresztą, kiedy tylko usłyszymy słowo poker, zwykle myślimy o bardzo trudnej i ryzykownej grze, wymagającej sporej ilości pieniędzy, aby w ogóle móc zacząć z nią przygodę, która prawdopodobnie i tak musi skończyć się wielką porażką. Być może opinia ta była nieco uzasadniona jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy to konieczne było wyjście do kasyna i zagranie przy pomocy prawdziwych pieniędzy, jednak dziś poker stał się dostępny dla wszystkich, i to w formie niewinnej zabawy. To jednak z gier hazardowych online, które można rozgrywać z użyciem pieniędzy, ale niekoniecznie.