gry hazardowe bez blokad dns

Historia zakładów wzajemnych (sportowych)

Krupier   01/12/2018   Możliwość komentowania Historia zakładów wzajemnych (sportowych) została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Przez wiele lat zakłady bukmacherskie opierały sie na obstawianiu meczy w punktach przyjmowania zakładów lub też przez internet. Zakład był zawierany pośrenio między graczem a ekspertem lub też rzeszą ekspertów zatrudnianych przez daną firmę bukmacherską.

W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularne stają się tkz giełdy zakładów bukmacherskich. W tym przypadku zakład zostaje zawierany pomiędzy dwoma graczami których poglądy na temat dego samego spotkania sportowego różnią się diametralnie. Firma oferująca taką usługę jak np: Betfair nie bierze udziału bezposśrednio w zawieraniu zakładu. Od każdego zakładu Betfair pobiera prowizję. Dzięki takiemu rozwiązaniu Betfair może pozwolić sobie na zaoferowanie kursów niedostępnych u żadnego innego bukmachera. Sama idea giełdy zakładów wyklucza potrzebę zatrudnienia wielu ekspertów z poszczególnych dyscyplin gdyż głównym czynnikiem kształtującym kursy jest użytkownik.

Kolejnym plusem korzystania z zakładów wzajemnych w Betfair jest możliwość manipulowania kursów w ten sposób że zarabiamy jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Takiej możliwości nie da nam żaden tradycyjny bukmacher.. Dodatkowo paleta zakładów live jest poprostu porażająca. Możesz być pewny że tylko Betfair zaoferuje ci ożliwość grania zakładów live na najważniejsze zdarzenia sportowe.

Jeśli masz w sobie żyłkę handlowca i coś z ryzykanta to zakłady wzajemne stworzone są właśnie z myślą o tobie.