gry hazardowe bez blokad dns

Internetowe zakłady bukmacherskie – internetowi bukmacherzy po polsku

Krupier   02/01/2018   Możliwość komentowania Internetowe zakłady bukmacherskie – internetowi bukmacherzy po polsku została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Internetowe zakłady bukmacherskie bezpieczne i sprawdzone – internetowi bukmacherzy po polsku
Rozwój telekomunikacji i informatyki sprawił, że klientom dano możliwość grania online, już pierwszy zakład przez sieć wniesiony był w roku 1972. Największy bum rozwoju bukmacherów internetowych rozpoczął się prawdopodobnie w 1997 roku i trwa po dzień dzisiejszy.

Pierwsza firma która weszła na rynek polski to Expekt w 1999r., następnie rodzima firma Expektu czyli Unibet. Trzecią firmą był Betandwin która aktualnie razem z Expektem jest najbardziej popularnym bukmacherem wśród graczy w Polsce. Sukces ten zawdzięcza znakomitej ofercie kursowej (zakłady nawet na 3 Polską Ligę w piłce nożnej!) i promocji „140PLN za darmo od pierwszej wpłaty”. Nie można zapomnieć o Sportingbet który, jeżeli chodzi o promocje jest nie do przebicia wśród bukmacherów w języku polskim.

Internetowe zakłady dają nam możliwość wnoszenia zakładów o każdej porze dnia, z każdego miejsca na Świecie gdzie tylko możemy znaleźć komputer i dostęp do Internetu. Również całkiem od niedawna nie musimy nawet stukać na komputerze aby mieć dostęp do zakładów, wystarczy nam komórka i WAPowski Internet.

Aby grać u internetowego bukmachera musimy najpierw wybrać firmę w której chcemy się zakładać, a następnie przejść darmową rejestracje konta gracza podając dane osobiste, kontaktowe (nie zmyślone – bo później może być problem z wpłatami lub wypłatami), oczywiście wg. prawa na Świecie musimy mieć ukończone 18lat aby grać, są firmy które ostro tego przestrzegają. Kiedy już jesteśmy zarejestrowani i aby grać musimy wpłacić pieniądze na konto gracza do bukmachera którego wybraliśmy.

Zakłady przez internet są bezpieczne, większość firm bukmacherskich kodują swoje strony w 128 bitowym zabezpieczeniu, tak jak banki online. Prawie nie możliwe jest włamanie się do takiego bukmachera i na konto gracza o ile to my również jesteśmy bezpieczni i postępujemy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, nie odstępując nikomu naszych haseł.

Poniżej przedstawiamy wam również plusy grania poprzez internet, wiemy wiemy milion stron podaje takie plusy, ale może jeszcze ktoś je nie czytał? 🙂

Brak podatku od wygranej, u naziemnego bukmachera podatej ten wynosi 10%, czyli wygrywając 100PLN tak naprawde dostajemy 90PLN, w internetowym bukmacherze cała wygraną. Wygrane u Internetowego bukmachera są nieopodatkowane ponieważ firmy bukmacherskie swoją działalność gospodarczą przenieśli do krajów w których nie płaci się podatków, np. Malta (Expekt) czy Gibraltar (Betandwin). Jednym słowem zakładając się poprzez internet, zawieramy zakad np. na Malcie a nie w Polsce, ponieważ serwer znajduje się właśnie tam i tam są odprowadzane podatki. Czy musimy rozliczyć się z wygranych w Polsce? I czy musimy dopłacić różnicę podatkową w Polsce? hmm nikt na to pytanie nie umie odpowiedzieć, nawet Urzędy Skarbowe, bo nie ma w Poslce prawa które wspominało by coś na ten temat, wiemy tylko tyle, że wg. prawa Europejskiego nie ma opodatkowania podwójnego.
Możemy wnosić zakłady 24 godziny na dobę
Wyższe kursy, szersza oferta zakładów
Możliwość gry zdarzeń singlowych
Do tego dochodzi łatwość obsługi, możliwość zapoznania się ze statystykami oraz co najważniejsze, brak konieczności wychodzenia z własnego domu, aby zagrać zakład.
Minimalna stwka na zakład już zaczyna się od 10 centów Euro
Możliwość typowania spotkań w trakcie ich trwania - Live betting
Możliwość wnoszenia zakładu poprzez komórkę - Zakłady WAP 

Internetowi bukmacherzy po polsku dostępni sa w kasynach do których przejdziesz z obecnego serwisu.