gry hazardowe bez blokad dns

Metoda gry w ruletkę na pieniądze – D’alembert

Krupier   24/01/2019   Możliwość komentowania Metoda gry w ruletkę na pieniądze – D’alembert została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Metoda gry w ruletkę na pieniądze – D’alembert część 1 z 3

Jean Le Rond d’Alembert był urodzonym w 1717 roku francuskim matematykiem, fizykiem i filozofem. To właśnie od imienia tego wybitnego przedstawiciela oświecenia wywodzi się nazwa zupełnie wyjątkowego systemu stawkowania do gry w ruletkę.

Podobnie jak system do gry w ruletkę o nazwie Martingale, osoby rozpoczynające nim grę łatwo i szybko nabierają przekonania, ze jest to system, który daje 100-procentowe wygrane.

Jak działa i na czym polega? Przede wszystkim trzeba powiedzieć, ze w systemie do gry w ruletkę D’Alembert NIE PODWAJAMY STAWKI po przegranej. Druga różnica dzieląca rozpatrywany system od wcześniej wymienianego Martingale jest to, ze po wygranej NIE WRACAMY DO TZW. podstawowej stawki. Postępujemy według następującego schematu:

  1. Ustalamy tzw. „krok” jest to suma, o która w toku gry w ruletkę będziemy PODWYŻSZALI grana przez nas stawkę w przypadku przegranej, lub tez OBNIŻALI w przypadku wygranej.

  2. Ustalamy STAWKE POCZATKOWA na grę w ruletkę tzn. kwotę, od której rozpoczniemy grę.np.

l. Ustalamy, ze krok wynosić będzie 10zl.

  1. Ustalamy, ze rozpoczynamy grę od kwoty, 30zl

Nasz pierwszy zakład w ruletkę wysłany, zatem będzie za kwotę 30zl. Jeśli wygramy, to do odbioru będziemy mieli 60zl i następny zakład wyślemy za kwotę 20zl, (ponieważ 30zl po WYGRANEJ POMNIEJSZAMY o ustalony na początku krok a ten wynosić miał 10zl).

Jeśli ponownie wygramy w ruletkę to z zainwestowanych 20zl będziemy mieli do odbioru 40zl a następnego dnia znów obniżymy nasza stawkę o ustalony wcześniej krok,czyli postawimy 10zl.

Gdybyśmy znów wygrali w ruletkę to następnego dnia nie mamy już możliwości obniżenia granej przez nas stawki, gramy wiec w ruletkę ponownie za 10zl. Gdy grając po dwóch kolejnych wygranych w trzecim dniu przegramy grając stawka 10zl, to następnego dnia stawiamy stawkę przegrana danego dnia (czyli 10zl) PLUS krok (w rozpatrywanym przykładzie jak wiadomo także 10zl) – czyli nasza stawka będzie 20zl.

Gdybyśmy także i kolejnego dnia przegrali w ruletkę stawiając 20zl to następnego znów PODNOSIMY STAWKE o krok-, czyli gramy za 30zl. Ujmując to najprostszymi słowami:

Po każdej wygranej – OBNIŻAMY stawkę o krok

Po każdej przegranej – PODWYŻSZAMY stawkę o krok

Przykładowa gra w ruletkę może wiec zacząć się np. tak:

l. krok 20z1

  1. początkowo stawka 40z1

dzień l: gramy za 40z1 – przegrywamy, (zatem należy podnieść

stawkę o “krok” – czyli 20z1)

dzień 2: gramy za 60z1 – przegrywamy, (czyli podnosimy o “krok” o stawkę)

dzień 3: gramy za 80z1 – wygrywamy – odbieramy 160z1 w kolekturze i obniżamy grana przez nas stawkę o “krok” – 20z1)

dzień 4: gramy za 60z1 – przegrywamy

dzień 5: gramy za 80z1 – wygrywamy – odbieramy 160z1

dzień 6: gramy za 60z1 – wygrywamy – odbieramy 120z1

Metoda gry w ruletkę na pieniądze nie zawsze się sprawdza chociaż wielu graczy to stosuje.