gry hazardowe bez blokad dns

Metody wpłat/wypłat Betfair

Krupier   01/12/2018   Możliwość komentowania Metody wpłat/wypłat Betfair została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

A oto dostępne metody wpłat/wypłat Betfair

Serwis Betfair oferuje swoim uzytkownikom następujące formy wpłat i wypłat środków z konta użytkownika.

a) karty płatnicze

Akceptowane typy kart

Firma Betfair akceptuje karty z marką Visa i MasterCard z kilkunastu krajów i karty debetowe (Visa-Delta, Switch, Solo, Electron i Lasercard) wydane w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Oto lista krajów, których karty akceptujemy:
Australia Austria Belgia
Brazylia Bułgaria Kanada
Chorwacja Cypr Czechy
Dania Egipt Finlandia
Francja Niemcy Gibraltar
Grecja Węgry Islandia
Irlandia Izrael Włochy
Liechtenstein Luksemburg Makao
Malezja Malta Holandia
Nowa Zelandia Norwegia Polska
Portugalia Arabia Saudyjska Singapur
Słowacja Słowenia RPA
Korea Płd. Hiszpania Szwecja
Szwajcaria Tajwan Turcja
Ukraina Wielka Brytania

b) czek

Środki można deponować lub wypłacać, używając czeków w dowolnej walucie (pod warunkiem, że spełnione są zasady depozytów karty). Zwykle nie są za to pobierane opłaty. Należy jednak pamiętać, że czas realizacji czeku może się znacznie różnić w zależności od kraju i banku.

c) przelew bankowy

Środki można deponować lub wypłacać, korzystając z sieci kont witryny Betfair. Użytkownik będzie mógł skorzystać z zaproponowanego przez witrynę Betfair najbardziej odpowiedniego konta (w zależności od kraju i używanej waluty) lub wybrać inne konto z listy.

Wypłaty za pomocą elektronicznego przelewu bankowego zwykle docierają do banku w ciągu 2 lub 3 dni roboczych, ale dokładny czas realizacji może się różnić w zależności od banku i kraju. W zależności od opłat ponoszonych przez firmę Betfair może być naliczona prowizja za wypłatę. Ewentualna opłata zostanie wyświetlona, kiedy użytkownik będzie zlecał wypłatę.

d) Moneybookers

Moneybookers to usługa typu „portfel internetowy”, umożliwiająca przesyłanie środków na konto świrtualne” za pomocą lokalnych przelewów bankowych lub czeków, a następnie przeniesienie ich na konto firmy Betfair. Moneybookers posiada konta bankowe w ponad 20 krajach, na które można przelewać pieniądze szybko i tanio. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

e) Western Union

Usługa Western Union Quick PaySM umożliwia elektroniczne przesyłanie płatności bezpośrednio do naszej firmy z ponad 130 krajów na całym świecie. Jest to szybki i łatwy sposób. Należy jedynie udać się do punktu obsługi Western Union z pieniędzmi, które mają być zdeponowane, oraz uiścić niewielką opłatę. Na niebieskim formularzu* (zobacz instrukcje) należy wpisać nazwę firmy i kod .

f) Jak wypłacać środki z konta australijskiego?

Jedynie środki znajdujące się na koncie brytyjskim mogą być wypłacane z konta Betfair. Aby wypłacić środki z australijskiego konta należy najpierw wyznaczoną kwotę (maksymalnie saldo australijskiego konta) przelać na konto brytyjskie. Można wtedy wypłacić środki korzystając z konta brytyjskiego.