gry hazardowe bez blokad dns

Otwórz konto w internetowych zakładach sportowych

Krupier   06/07/2018   Możliwość komentowania Otwórz konto w internetowych zakładach sportowych została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Otwórz konto w internetowych zakładach sportowych i baw sie dobrze/
Krok trzeci wybieramy bukmachera i otwieramy kontoCzego potrzebujesz aby otworzyć konto u eBukmachera ? czy to jest za trudne dla ciebie? nie masz doświadczenia w internecie, żaden problem poniżej masz dokładne wskazówki, wystarczy tylko ich się trzymać i zobaczysz, że szkoda była czasu marnować na STSy i Toto-mixy.

Musisz mieć 18 lat,

Posiadać konto bankowe, (karte bankomatową lub kredytową - niekoniecznie), najlepiej mieć dostęp do konta przez internet. Jeżeli nie masz konta bankowego to polecamy internetowe konta bankowe jak Inteligo czy mbank.

Następny przejdz do wybranego bukmachera, jeżeli nie dokonałeś jeszcze wyboru to zobacz Ranking Bukmacherów i sam oceń które z zalety posiada bukmacher przydatne Tobie.

Otwarcie konta zajmuje 5 min

Strona bukmachera powinna być w j.polskim po wejsciu, jeżeli nie ma kliknij "choose language" i "polish" czyli język polski.

następnie klikamy "Otwórz konto"

wybieramy walute w jakiej chcesz stawiać "PLN" najlepszy jeżeli posiadasz konto złotówkowe w polsce jeżeli jesteś poza granicami to odpowiednio do waluty konta osobistego

nazwa użytkownika: może być pseudonim lub nazwisko staraj się wybrać jak najbardziej unikalną nazwe

nadaj hasło za pomocą którego bedziesz potwierdzał logowanie do bukmachera

podaj dane osobowe : UWAGA! imię nazwisko muszą być prawdziwe ! bo bukmacher wygrane bedzie przelewał na to właśnie imie i nazwisko a bank nie przyjmie jeżeli konto bankowe bedzie na inną osobę, adres może być inny.

następnie podajemy datę urodzenia, pamiętaj że zakłady sportowe sa dla osób pełnoletnich więc podając swoje dane system obliczy czy masz 18 lat 

kolejnie adres i numer telefonu, chodzi o numer komórkowy, dlaczego komórka? bo serwisy na twoje życzenie bedą wysyłać wyniki zakładu za pomocą SMS'a po jego zakończeniu, to jest bardzo dobra sprawa jeżeli nie możesz obserwować spotkania w TV a niecierpliwisz sie kto wygrał.

później system sprawdza czy wszystko jest ok i koniec.

możesz sie zalogować i przejść do działu wpłaty środków do obracania.

Czy było to takie trudne?