gry hazardowe bez blokad dns

Ranking bukmacherów

Krupier   13/08/2018   Możliwość komentowania Ranking bukmacherów została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Ranking bukmacherów – porównaliśmy firmy oferujące e-Zakłady

Ranking bukmacherów: koszty wpłat i wypłat, wysokość kursów, oraz minimalna stawka zakładu zadecydowały o zwycięstwie. Ranking bukmacherów polskojęzycznych, gdzie można bezpiecznie grać, ale także gdzie warto zawierać zakłady bukmacherskie zobaczysz tutaj. A kto wygrał?…

Każdy z internetowych zakładów w każdej kategorii dostał od 1 do 5 punktów, miejsca w rankingu określiła łączna ilość punktów. Tabel rankingowa jest cenną wskazówką, szybki poznasz koszty, prowizje oraz oferta danego bukmachera. Każdy jednak sam powinien ocenić co dla niego jest ważne i wybrać odpowiednie miejsce do obstawiania.

Aby zawierać zakłady trzeba wpłacać i wypłacać pieniądze. Z tego powodu bardzo ważną częścią rankingu jest ilość możliwych form wpłat i wypłat jakie serwisy bukmacherskie umożliwiają. Istotna jest także wysokość kursów, czyli ile bukmacher na nas zdziera przedstawiona procentowo z losowo wybrancyh zdarzeń. Jeśli bukmacher oferuje zakłady na żywo otrzymuje również punkty.

koszt wpłat i wypłat

Nasz ranking bukmacherów przeprowadzony tylko wśród sprawdzonych i wiarygodni bukmacherów. Ranking opiera się na założeniu, że najważniejsze dla polskiego gracza są: wysokość kursów, język polski strony, minimalna stawka (do systemów) oraz minimalnego depozytu do grania.

Wysokość kursów
Wysokość kursów określa ile zarobimy na tym samym meczu u różnych bukmacherów. Porównaliśmy po kilka ważnych meczów z najważniejszych lig światowych, najkorzystniejsze kursy oferuje Expekt, wskaźnik ten określa wypłacalność stawiając na każdy z kursów, według wzoru Z=k1/1+k2/1+k3/1. policzcie sami a zobaczycie różnice 2-3% od innych bukmacherów, niby nie wiele ale z kilku stawek wychodzi ogromna suma.

Waluta
W jakiej walucie chcesz obstawiać? Zapewne w złotówkach, obstawianie w euro czy funtach z góry jest dla nas nie korzystne. Różnica ceny kupna i sprzedaży to 5- 10%, tyle tracisz podczas przewalutowania. Dla osób liczących na małe zarobki zupełnie sie nie opłaca.

Ilość zdarzeń na żywo
Zawodnicy walczą 24 godziny na dobę w różnych miejscach na świecie. Im więcej masz możliwości obstawień zdarzeń na żywo, tym masz większe pole manewru.

Język
Nasz ojczysty język u internetowych bukmacherów powinien być podstawą, niestety tak nie jest, choć część booków jest po polsku to niektóre partie nie są tłumaczone i pozostaja po angielsku.

Osobiście polecamy Betsafe, Betsson i 1xbet