gry hazardowe bez blokad dns

Rozgrywka w pokera

Krupier   31/03/2018   Możliwość komentowania Rozgrywka w pokera została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Oto jak wygląda rozgrywka w pokera

W rozgrywce bierze udział do 10 graczy. Kazdy gracz dostaje dwie karty, które są niewidoczne dla innych graczy. Pięć kart zostaje wyłożonych na stole. Są to karty wspólne.
Karty gracza i karty wspólne

Kazdy z graczy moze użyć kart wspólnych i własnych do stworzenia jak najmocniejszego układu, stowrzonego z pięciu kart. Gracz z najlepszym układem wygrywa
Rozdający

Rozdającego oznacza się okrągłym białym guzikiem z literą ”D”, który umieszczony jest przed nim. Guzik ten przemieszcza się dookoła stołu zgodnie z ruchem wskazówek zegara po każdym rozdaniu. Rozdający podejmuje decyzję jako ostatni w kazdej rundzie.
Blindy

Przed każdą rundą dwóch graczy siedzących na lewo od rozdającego wnosi obowiązkowy zakład nazywany blindem lub zakładem w ciemno – mały blind i duży blind. Wysokość blindów uzależniona jest od stawek na stole
Cztery rundy obstawiania

Każda runda składa się z czterech rund obstawiania. Liczba przebić w każdej rundzie jest ograniczona do trzech jeśłi grasz w Limit.. Liczba przebić w grach z Limitem puli i bez limitu jest nieograniczona.
Twoje opcje w każdej rundzie:

Obstawianie/Bet – jeśli nikt jeszcze nie obstawił i Ty chcesz to zrobić.
Czekanie/Check – nikt nie obstawił i Ty też nie chcesz
Sprawdzienie/Call – ktoś już obstawił a Ty chesz grać dalej .
Przebić/Raise – ktoś już obstawił a Ty chesz go przebić.
Spasować/Fold – ktoś już obstawił a Ty nie chcesz dalej grać.
Jeden lub kilku graczy wygrywa pulę

Po czterech rundach obstawiania, gracz z najlepszym układem wygrywa. Jeśli gracze mają taki sam układ – pula jest dzielona między nich.
Gdy wiesz jak wygląda rozgrywka w pokera to zapraszamy do gry w kasynie.