gry hazardowe bez blokad dns

Ruletka – system Martingale X 3

Krupier   24/01/2019   Możliwość komentowania Ruletka – system Martingale X 3 została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

A oto i jak przedstawia się system do gry w ruletkę – Martingale X 3

W Polsce przy 25-procentowej dopalacie do każdego zakładu Multilotka chcąc uzyskać 100% gwarancje skuteczności systemu należy POTRAJAC STAWKE aż do chwili trafienia wybranej liczby. Należy codziennie, aż do skutku obstawiać KONIECZNIE TA SAMA wybrana przez siebie liczbę. Wówczas wyniki będą następujące:

1) pierwszy dzień gry – stawiamy 1zl (koszt gry 1zl25gr)

2) drugi dzień gry – stawiamy 3zl (koszt gry 3zl75gr)

3) trzeci dzień gry – stawiamy 9zl (koszt gry 11zl25gr)

4) czwarty dzień gry – stawiamy 27zl (koszt gry 33zl75gr)

Jeśli wybrana przez nas liczba wypadnie w czwartym kolejnym dniu gry w ruletkę to wówczas odbierzemy wygrana w wysokości 54zl, przy czym wszystkie koszty przez nas poniesione to do tej pory 50zl ZATEM JEST ZYSK (choć bardzo niewielki… ale jednak na 100% bo wybrana liczba jaka by nie była padnie prędzej czy później) . Powyższy system daje zawsze zysk i to na 100% a jednak nie jest stosowany przez wytrawnych graczy.

Dlaczego?

Wśród graczy dla których gra w ruletkę stała się czymś więcej niż tylko gra w ruletkę – wręcz jedynym źródłem utrzymania (szczególnie dotyczy to Amerykanów) tego typu systemami dającymi niewielkie, choć rzeczywiście systematyczne zyski nikt już nie gra z uwagi na ZBYT MALE ZYSKI.

Skoro istnieją prawdziwie dochodowe systemy dające WIEKSZE ZYSKI i CZESTSZE WYGRANE W RULETKĘ!!! (tak to prawda) to po cóż stosować system wyraźnie słabszy? Na kolejnych stronach czytelnik będzie miał okazje zapoznać się z sednem Systemu FORTUNA , wcześniej jednak pragnę poruszyć jeszcze tematykę związana z tzw. Graniem “dwójkami”, “trójkami” i “czwórkami” w ML.
Ruletka – system Martingale X 3 jest stosowany przez wielu hazardzistów.