gry hazardowe bez blokad dns

Solidny poker – zabawa i nauka

Krupier   14/01/2018   Możliwość komentowania Solidny poker – zabawa i nauka została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Są dwa główne powody, dla których grasz w pokera: zabawa i pieniądze.

Żeby dobrze się bawić MUSISZ przestrzegać kilku prostych reguł:

· Z góry zadecyduj jak dużo pieniędzy możesz przegrać (wierzymy, że Texas Holdem Poker jest grą opartą na umiejętnościach, jednak wciąż dużą rolę odgrywa czynnik losowy, szczególnie w krótkich okresach czasu)

· Nigdy nie graj pożyczonymi pieniędzmi albo po to, żeby odzyskać pieniądze już przegrane

· Nie graj na stawkach, któres są dla Ciebie za wysokie ( to najlepszy sposób na szybkie przegranie swoich pieniędzy)

Żeby wygrywać pieniądze musisz nauczyć się gry właściwie. Możesz uważać, że masz szczęcie lub pecha w pokerze, ale w długim okresie czasu o wszystkim decydują umiejętności. Dzięki odpowiedniej ocenie własnej ręki, poprawnemu oszacowaniu prawdopodobieństw dla różnych scenariuszy i dobremu odczytaniu działań Twoich oponentów, możesz użyć Twoich pieniędzy, by wygrać jeszcze więcej pieniędzy.

Koniecznie przed rozpoczęciem swojej gry, przeczytaj kilka krótki rad, które delikatnie rzucą światło na kilka aspektów gry w pokera, a w szczególności na odmianę solidny poker Teras Holdem Poker.

Jeśli myślisz o grze na prawdziwe pieniądze, do zdobądź tak dużo pokerowego doświadczenia w grze „play Money” (wirtualne pieniądze) oraz darmowych turniejach tzw. Freeroll.
Jeżeli chcesz być graczem wygrywającym, musisz pamiętać o nieustannym podnoszeniu swoich umiejętności.
Najlepiej czytać pokerowe publikacje, książki oraz specjalistyczne witryny WWW na temat różnych strategii gry. Pamiętaj także o analizie swoich zagrań.