gry hazardowe bez blokad dns

Sportingbet: Złoty zakład – Manchester United – Liverpool

Krupier   06/07/2017   Możliwość komentowania Sportingbet: Złoty zakład – Manchester United – Liverpool została wyłączona

Oferta specjalna na klasyk w Pucharze Anglii – Manchester United – Liverpool!

Je¶li Wayne Rooney lub Steven Gerrard strzel± ostatniego gola w meczu, to otrzymasz zwrot stawki za przegrany zakład złożony na „dokładny wynik”, „dokładny wynik w I połowie”, „dokładny wynik w II połowie” „autora pierwszego gola” lub „scorecast” do 100 PLN!

Jak to działa?

Zasady promocji s± bardzo proste! Na przykład, typuj w Sportingbet za 100 PLN, że wynik do przerwy będzie 2-1. Na to zdarzenie oferowany jest kurs 21.00, zatem w przypadku wygranej możesz zgarn±ć 2100 PLN! Je¶li jednak Rooney lub Gerrard zdobęd± ostatniego gola w meczu, a Twój zakład okaże się przegrany, to otrzymasz od nas drug± szansę. W ci±gu 48 godzin od zakończenia spotkania otrzymasz od nas zwrot stawki w postaci Zakładu bez Ryzyka do wysoko¶ci 100 PLN do wykorzystania w naszej ofercie zakładów sportowych Sportingbet!*