gry hazardowe bez blokad dns

Sposób gry w ruletkę w kasynie Grand Martingale

Krupier   24/01/2019   Możliwość komentowania Sposób gry w ruletkę w kasynie Grand Martingale została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Sposób gry w ruletkę w kasynie Grand Martingale powstał z myślą o maksymalizacji zysków grając w ruletkę, również zakładając, że każdy grający prędzej czy później uzyska wygrana w grę hazardową jaką jest ruletka, nawet gdyby typował nie mając szczęścia.

W Grand Martingale po ewentualnym nie trafieniu w ruletkę i przegraniu postawionej stawki postępujemy tak jak w przypadku klasycznego systemu Martingale (czyli podwajamy stawkę) ale dodatkowo DOKŁADAMY jeszcze jedna stawkę (jednostkę). Schemat gry wygląda, zatem tak:

1 , 3 , 7 , 15 , 31 , 63 , 127

Ten schemat gry w ruletkę znajduje zastosowanie jednak tylko w przypadku gry w zakłady sportowe, wówczas gdy dysponujemy bardzo silnym przekonaniem, ze nadchodzące rozgrywki portowe, które będziemy typowali w ciągu najbliższych dni rokują nam naprawdę wielkie szanse trafienia. Ewentualne zyski rzeczywiście przewyższają zyski z tradycyjnego systemu Martingale (bo tam wygramy nasza podstawowa stawkę dokładnie tyle razy ile razy uzyskamy trafienie a w Grand Martingale, w przypadku trafienia okazuje się, ze stawkę podstawowa wygrywamy każdego dnia gry hazardowe- w pewien sposób także w dni nie trafnie).

W praktyce wygląda to tak, ze trafienie w ruletkę w systemie Martingale np. w czwartym dniu gry da nam zysk w postaci jednej podstawowej naszej stawki, natomiast trafienie posługując się systemem Grand Martingale również w czwartym dniu gry w ruletkę da nam aż cztery takie stawki (naturalnie trafienie w dniu trzecim daje zysk w wysokości trzech stawek, trafienie w dniu piątym daje piec wygranych stawek itd) . Grand Martingale daje wiec większe zyski, jednak grając nim musimy się liczyć z koniecznością posiadania jeszcze większych rezerw finansowych z przeznaczeniem na grę. Nie rozwiązuje wiec Grand Martingale podstawowego problemu z jakim borykają się grający także systemem Martingale konieczność posiadania pewnych rezerw finansowych. Aby ta niedogodność zniwelować powstały INNE SYSTEMY NIE WYMAGAJĄCE PODWAJANIA STAWEK.
Sposób gry w ruletkę w kasynie Grand Martingale nie jest skomplikowany.