gry hazardowe bez blokad dns

Strategia gry w ruletkę w kasynie Martinagle

Krupier   24/01/2019   Możliwość komentowania Strategia gry w ruletkę w kasynie Martinagle została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Strategia gry w ruletkę w kasynie system Martinagle lezący u podstaw coraz popularniejszego w Polsce systemu FORTUNA jest chyba najłatwiejszym do zrozumienia systemem gry w ruletkę. Łatwo tez zrozumieć,

że jest to właściwie system obalający każdą grę liczbowa, w której prawdopodobieństwo uzyskania przez gracza wygranej jest bliskie 1/2 a uzyskana wygrana stanowi dwukrotność sumy postawionej. Strategia gry w ruletkę w kasynie system Martingale opiera się o założenie, ze grający w ruletkę, nawet gdyby typował w sposób bardzo pechowy i tak prędzej czy później TRAFI, czyli WYGRA. Podnosząc, zatem stawkę dwukrotnie w stosunku do poprzedniego przegranego zakładu w ruletkę grający GWARANTUJE sobie końcowy sukces, bo nawet ewentualna najdłuższą zła passa kiedyś skończy się trafieniem. Stawiając, zatem (w przypadku serii kolejnych przegranych) według następującego wzoru:

1 , 2 , 4 , 8 16 , 32 , 64 , 128

mamy pewność, ze, gdy trafimy w ruletkę to odbierzemy zainwestowane przez nas dotąd pieniądze +uzyskamy zysk równy naszej początkowej stawce. Jest to właściwie system 100-procentowy, jednak grający nim skarzą się niekiedy na fakt uzyskiwania wygranych stosunkowo niewielkich w stosunku do inwestowanych sum. Właśnie, dlatego powstał kolejny oparty na podobnej prostej zasadzie system.