Tag Archives: typowanie

Over / Under (powyżej/poniżej) – taktyka obstawiania u bukmachera

Over / Under (powyżej/poniżej) – taktyka obstawiania u bukmachera Ten typ zakładu określa ile bramek padnie w spotkaniu, tyczy się głównie piłki nożnej. Jako przykład niech będzie 1,5 bramki.

Single rodzaje zakładów sportowych

Rodzaje zakładów sportowych typu Single: Jest to typ zakładu pojedyńczego, obstawienie tylko jednego rezultatu z spotkania sportowego oferowany jest u wszystkich bukmacherów. Wybór mamy z 3 możliwości „1”, „X”, lub”2″

Kryterium Kelly – zarabiasz podobnie jak bukmacher!

Kryterium Kelly – zarabiasz podobnie jak bukmacher! Kryterium Kelly’ego, zostań bukmacherem Czy bukmacher zawsze zarabia? -Tak, ale dzieki kryterium kelly’ego strony się zamieniają i bukmacherem jesteś Ty, Czy to możliwe?… Read more »

Wybierz spotkanie sportowe do zakładu Pierwszy krok w zakładach sportowych

Pierwszy krok w zakładach sportowych – wybór spotkania Po pierwsze Musisz wybrać mecz i faworyta spotkania, jeżeli masz ulubioną drużynę (Legia Warszawa czy Wisła Kraków) jesteś pewien zwycięstwa to postaw… Read more »

Internetowe zakłady bukmacherskie – internetowi bukmacherzy po polsku

Internetowe zakłady bukmacherskie bezpieczne i sprawdzone – internetowi bukmacherzy po polsku Rozwój telekomunikacji i informatyki sprawił, że klientom dano możliwość grania online, już pierwszy zakład przez sieć wniesiony był w… Read more »