Tag Archives: typowanie

Strategia gry w ruletkę w kasynie Martinagle

Strategia gry w ruletkę w kasynie system Martinagle lezący u podstaw coraz popularniejszego w Polsce systemu FORTUNA jest chyba najłatwiejszym do zrozumienia systemem gry w ruletkę. Łatwo tez zrozumieć,

Sposób gry w ruletkę w kasynie Grand Martingale

Sposób gry w ruletkę w kasynie Grand Martingale powstał z myślą o maksymalizacji zysków grając w ruletkę, również zakładając, że każdy grający prędzej czy później uzyska wygrana w grę hazardową… Read more »

Metoda gry w ruletkę na pieniądze – D’alembert

Metoda gry w ruletkę na pieniądze – D’alembert część 1 z 3 Jean Le Rond d’Alembert był urodzonym w 1717 roku francuskim matematykiem, fizykiem i filozofem. To właśnie od imienia… Read more »

System do gry w ruletkę D’alembert obstawianie

System do gry w ruletkę D’alembert obstawianie część 2 z 3 Gdybyśmy na tym etapie dokonali podsumowania pieniędzy za grę w ruletkę zainwestowanych i odebranych w kolekturze, okazałoby się, ze… Read more »

System do gry w ruletkę Fibonacciego system typowania

A oto i kolejny system do gry w ruletkę Fibonacciego system typowania Nazwa tego systemu do gry w ruletkę bierze się od nazwiska znanego włoskiego matematyka Leonardo Fibonacciego. Nazwisko Fibonacciego… Read more »