gry hazardowe bez blokad dns

Wnieś zakład sportowy i odbierz wygraną

Krupier   06/07/2018   Możliwość komentowania Wnieś zakład sportowy i odbierz wygraną została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Wpłaciłeś depozyt i jest on juz na Twoim koncie, pora wybrać uczciwy zakład u bukmachera. Właśnie ten moment wymaga największej uwagi, nie stawiaj pochopnie. Najgorsze są zakłady nie przemyślane i bez zupełnej logiki czy przyjętej strategi/systemu.

Na stronie Bukmachera z lewej strony wybierasz interesującą Cię dziedzinę sportową. Wybieramy np. pozycję Piłka nożna.<!--more-->

Klikasz i rozsuwa się nam tabelka, z której można teraz wybrać interesującą nas ligę lub inną pozycję piłkarską. Wybierasz Mistrzostwa Świata. Po środku ukaże się lista meczów (pozycji), na które moża stawiać.

Wybieramy mecz Polska - Ekwador klikamy w drużyne lub w kurs, zależnie od bukmachera, a z prawej strony klikamy w sumę. Automatycznie wylicza Ci możliwość wygranej z tego zakładu.

Jako drugi mecz postawimy na Anglię w meczu z Paragwajem. W tym czasie kiedy klikamy na inną pozycję z prawej strony rozszerza nam się tabelka KUPON. Możemy tam wybrać rodzaj gry: Pojedynczy, Kombinacyjny.

Można tam również, a nawet trzeba, określić stawkę dla pojedynczych zakładów lub kombinacyjnego. My wybieramy kupon pojedynczy i wspisujemy stawkę 10zł.

Automatycznie wylicza się kurs całkowity i wygrana. Następnie klikamy w przycisk dalej i przycisk postaw zakład.

W tym momencie zakład jest już postawiony.

Historię wszystkich zakładów można sprawdzić wybierając moj konto gracza i zakładkę "w trakcie" lub "historia".

Pozostaje nam czekać na zakończenie spotkania jeżeli zakład był pojedyńczy (singiel kupon) lub zakład kombinacyjny gdy postawilismy jedna kwote na na dwie drużyny.

Pora odebrać nagrodę za trafne wytypowanie zwycięzcy. Możliwości jest sporo identycznie jak wpłaty. Wypłata na Polskie konto bankowe, przelew na karte kredytową, Skrill czy netteler.