gry hazardowe bez blokad dns

Zasady gry w ruletkę

Krupier   18/06/2016   Możliwość komentowania Zasady gry w ruletkę została wyłączona

PL_JPC mobile_6400 free_ZL_20570

Zasady gry w ruletkę:
Każdy, kto ma ochotę by zagrać w ruletkę, powinien poznać proste skądinąd zasady gry.
Zacznijmy więc od samego wyglądu legendarnego koła. Otóż podzielone jest ono na 37 pól. Ponumerowane są w kolejności od zera do 36. Pole zero jest zawsze w kolorze zielonym.

Pozostałe pola zaś podzielone są na dwa kolory. Gra w ruletkę polega na tym, że można obstawiać dowolnie wybraną przez siebie ilość zakładów. Można na przykład obstawić ilość numerów i ich kombinację, zarówno na tuziny jak i na kolumny. Można też pójść prostszą drogą i obstawić na zasadzie liczb wysokich i niskich.

Kołem ruletki ruletki zawsze zajmuje się krupier. To on przyjmuje od graczy zakłady, mówi, kiedy wprowadza w ruch koło i kiedy puszcza w niego kulkę. Gdy krupier wypowiada głośno słowa: „koniec obstawiania” oznacza to, że kulka za chwilę zatrzyma się na jednym z 37 pul. Krupier ma za zadanie głośno poinformować graczy o numerze pola na jakim zatrzymała się kulka. Wówczas cieszą się wszyscy ci gracze, którzy obstawili właśnie ten numer. Oznacza to bowiem ich wygraną w tej właśnie rundzie. Suma wygranej zależy od opcji zakładu jaki dokonali szczęśliwy wygrani. Opcji składania zakładów w ruletrce jest wiele, oto jedne z najważniejszych:

zakład na jeden numer, na dwa, trzy etc.,
zakład na pierwszych pięć numerów,
zakład na linie,
zakład na kolumnę,
na tuziny (1 – 12, 13 – 24, 25 – 36),
na parzyste i nieparzyste,
na kolory, czyli czerwony i czarny.

Kombinacji jest wiele i wszystko zależy od tego w co wierzy gracz. Jeżeli ufa, że szczęście przynoszą mu liczby na przykład parzyste, obstawia właśnie je, natomiast jeżeli uwielbia kolor czerwony i uważa, że jest dla niego szczęśliwy, na pewno będzie obstawiał właśnie ten kolor, lub liczby w tym kolorze. To właśnie sprawia tak wielką popularność tej grze. To, że jest ona bardzo osobliwa. Ruletka jest grą, która przynosi tyle samo emocji, co popularny totolotek. Skąd takie właśnie porównanie? Otóż, tak samo jak w totolotku, gracze w ruletkę, są przekonani, że istnieje jakiś magiczny system obstawiania liczb. Od wieków wielu próbowało przechytrzyć matematykę i wysnuć jakiś magiczny wzór na prawdopodobieństwo wygranej. Niestety jak w życiu tak i w ruletce, wszystko zależy od losu, szczęścia i fortuny.